atp-iespPašā Sārmes ezera krastā kempings “Sāruma” piedāvā gan ziemā, gan vasarā apmesties 3 viesu namiņos, kuros iespējams izmitināt 25 cilvēkus. Lauku pirti līdz 20 personām ar kamīnzāli, atpūtas istabu un ērtu piekļuvi ezeram no laipas, kas sniegs neatkārtojamu veldzi un baudījumu. Kā arī ar apgaismojumu un deju grīdu aprīkotu lielo telti, kurā varat rīkot svinības vienlaicīgi skatoties uz elpu aizraujošiem skatiem ezerā un atrasties zem jumta, pasargātiem no vēja.
Ezerā ved 40m gara laipa, kas būs lieliska izklaide peldētmīļotājiem. Varēsiet uzstādīt teltis (skaits neierobežots) un pie 10 ugunskura vietām vai jaunizveidotajā grilla laukumā, baudīt pašnoķerto lomu no tik ar dzīvību bagātā ezera. Sporta laukums, peldvietas, gleznaini skati, laivas makšķerēšanai vai romantiskam braucienam saulrietu vērojot.
Pie mums atradīsiet vietu gan makšķerēšanai, gan aktīvai atpūtai, gan mierīgai pasēdēšanai tīrā un ekoloģiskā vidē romantiskiem vakariem divatā, nedēļas nogalēm ģimenes lokā, draugu vai kolēģu kompānijās.