par-mums

Tūrisma un atpūtas centrs “SĀRUMA” atrodas Limbažu pagasta dienvidu daļā – ļoti skaistā vietā uz pussalas – tālu no lielceļa putekļiem pie Sāruma ezera.
 Z/s “Salas” nodarbojas ar lauku tūrismu, attīstot atpūtas salu “Sāruma”, kura atrodas labā ģeogrāfiskā vietā. Tuvākās pilsētas ir Limbaži, kas atrodas 15km attālumā un Cēsis – 32km. Visā atpūtas salas teritorijā vienlaikus var atpūsties līdz 100 cilvēkiem, viesu namiņos var izmitināt 25 cilvēkus. Atpūtas salā “Sāruma” ir 3 viesu mājas, pirts ar kamīnzāli un atpūtas istabu. Ezera krastā atrodas 10 ugunskuru vietas, pie kurām iespējams uzstādīt teltis. Viesi var izmantot sporta laukumu, peldvietas, laivas u.c. Ezerā ved 40m gara laipa. Lietus un vēja laikā iespējams patverties milzīgā teltī, kurā ir arī deju grīda, galdi un apgaismojums.
Šī pussala bija iecienīta kā atpūtas vieta jau no 30-jiem gadiem. Toreiz katru sestdienu tika rīkotas zaļumballes, notika lielās volejbola spēles, skanēja ragu mūzika un darbojās bufete.
Šodien atpūtas salu iecienījuši kā klienti no Rīgas, tā arī vietējie uzņēmēji, ģimenes un darba kolektīvi. Šeit tiek svinētas kāzas, jubilejas un gadskārtu ieražu svētki. Nereti iegriežas arī ārzemju viesi.

Atpūtas salā “Sāruma” tiks laipni gaidīts ikviens no Jums!